top of page

Sylwia Grzeszczak - Jarmark Strzelecki

Zaktualizowano: 24 kwi

Jarmark Strzelecki – 1 czerwca 2024r. – Stadion Miejski – Sylwia Grzeszczak


Jarmark Strzelecki – 1 czerwca 2024r. – Stadion Miejski – Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak - Jarmark Strzelecki

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe wydarzenie w życiu naszego miasta – Jarmark Strzelecki!To nie tylko największa impreza roku, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów i serc mieszkańców oraz odwiedzających nas gości.

1 czerwca Stadion Miejski ożyje niezwykłą atmosferą, pełną kolorów, dźwięków i zapachów. Na Jarmarku Strzeleckim znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie – od tradycyjnych rękodzieł po nowoczesne atrakcje dla całej rodziny. A co najlepsze, w samym sercu jarmarku, na wielkiej scenie zagości słynna artystka!W tym roku szczególnie miło nam ogłosić, że gwiazdą wieczoru będzie niezrównana Sylwia Grzeszczak! Jej przejmujący głos i przeboje zapewnią niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Dołącz do nas na Jarmarku Strzeleckim i poczuj magię naszego miasta w pełnej krasie!Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page