top of page

National Geographic Traveler | ŁAGÓW nominowany do tytułu „Cuda Polski”

Zaktualizowano: 14 maj

"Cuda Polski 2024: Nominacje z Regionu Lubuskiego

Ruszyła kolejna edycja prestiżowego plebiscytu „Cuda Polski”, organizowanego przez renomowany magazyn National Geographic Traveler”, który ma na celu promocję najpiękniejszych zakątków Polski. W tegorocznej edycji trzy miejsca z województwa lubuskiego zostały nominowane do tytułu Cudów Polski, co jest wielkim wyróżnieniem dla naszego regionu.

Te trzy nominowane miejscowości to prawdziwe perły regionu lubuskiego, które zasługują na uznanie i promocję na szeroką skalę. Bądźmy dumni z naszych cudów i wspierajmy je w plebiscycie „Travelera”,

National Geographic Traveler „Cuda Polsk”
Łagów: Klejnot Nad Jeziorem Łagowskim

Rozpoczynamy naszą podróż po nominowanych miejscach z województwa lubuskiego w Łagowie, malowniczej miejscowości nad jeziorem Łagowskim. Znany z urokliwego zamku i licznych atrakcji turystycznych, Łagów przyciąga turystów z całego kraju. Spacerując po jego zabytkowych uliczkach, można poczuć ducha przeszłości i cieszyć się niepowtarzalnym krajobrazem. Łagów to miejsce, które trzeba zobaczyć, aby poznać prawdziwe piękno Lubuskiego.

Łagów: Klejnot Nad Jeziorem Łagowskim | National Geographic Traveler „Cuda Polski”


Nie zapomnij zagłosować na :
źródło : https://www.national-geographic.pl/traveler/artykul/cuda-polski-2024-nominacje-rusza-kolejna-edycja-plebiscytu-240429080701?

265 wyświetleń0 komentarzy

留言


bottom of page