top of page

21 czerwca strzelecki rynek zamieni się w prawdziwe centrum retro zabawy!

 21 czerwca strzelecki rynek zamieni się w prawdziwe centrum retro zabawy!

Czerwcowe wieczory niosą ze sobą obietnicę ciepłych wspomnień i niezapomnianych chwil.

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkową imprezę retro, która odbędzie się 21 czerwca na strzeleckim rynku. Startujemy o godzinie 20:00, a wstęp jest wolny!

Tego wieczoru wspólnie przeniesiemy się w czasie, aby powspominać lata 80., 90. oraz początki nowego tysiąclecia. To idealna okazja, by bawić się przy największych hitach, które do dziś królują na parkietach i w naszych sercach. Kto z nas nie pamięta energetycznych kawałków Michaela Jacksona, chwytliwych refrenów Spice Girls czy niezapomnianych przebojów Madonny? Impreza przebierana dodaje wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu. Każdy z uczestników będzie mógł wcielić się w swoją ulubioną gwiazdę muzyczną lub filmową. Czy to będą błyszczące kreacje z lat 80., grunge'owe stylizacje z lat 90., czy modowe eksperymenty z początku roku 2000 – wszystko jest dozwolone! Nie zabraknie również wspólnych układów tanecznych i zabaw, które porwą do tańca nawet tych, którzy twierdzą, że „nie mają rytmu". Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy specjalne atrakcje: animacje, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane i wiele innych niespodzianek, które z pewnością sprawią, że będą się świetnie bawić. Impreza organizowana jest we współpracy z Sercem Miasta, To doskonały sposób na powitanie wakacji, pełen radości, śmiechu i wspólnego tańca.

 

Nie przegapcie tej okazji – 21 czerwca strzelecki rynek zamieni się w prawdziwe centrum retro zabawy! Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, dobry humor i przygotujcie się na noc pełną muzycznych wspomnień i tanecznych szaleństw. Do zobaczenia na parkiecie!

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page