Print Friendly, PDF & Email

Lubuskie Mazury okiem fotoreportera
Publikacja zdjęć bez zgody autora zabroniona

 Zdjęcia  Filmy  Zdjęcia 360°  Z lotu 

Moja okolica

autor: Tomasz Przeździecki DroneDay.pl tel.  534681373
Dobiegniew
Osiek
Ługi
Lubniewice
Jezioro Lubikowskie
Santok

autor: Jakub Sawicki tel. 790602854

Wakacje 2020

Nie ma większej radości niż sprawienie uśmiechu na twarzy...  Wspólnie z Kajak Karp zorganizowaliśmy fantastyczny wypad na kajaki dla dzieci z placówki opiekuńczo wychowawczej z Gorzowa Wlkp... wspaniałe rozpoczęcie wakacji otworzył spływ kajakowy po Drawie...?‍♀️??.. jak i mile spędzony czas na jednej z plaż Lubuskich Mazur w Osieku.... dodatkowo zaprzyjaźnieni strażacy z OSP Dobiegniew i OSP Mierzęcin..?? udostępnili swój czas i sprzęt...dając niezły pokaz możliwości bojowych sprzętu jak i sposobów ratowania życia.. Dziękujemy Chłopaki...? całość dopięła słoneczna pogoda..?? Jak I przepyszne jedzonko od Kolorowych Smaków...

Razem możemy więcej....

Szlakiem pól namiotowych

Polecane miejsca na wycieczki rowerowe - biwaki i dzikie plaże. Piękne lasy bukowe i dębowe zachwycają nietuzinkowymi miejscami - strumyki, wąwozy, historyczne drzewa o bajkowej postaci. Można odwiedzić, dzikie plaże, pola namiotowe o specyficznej atmosferze, a czasami poobcować z sarenką, czy przyglądającym się zającem.

Lubuskie Mazury - moje miejsca na spacery jezioro Lipie

autor Krzysztof Kaczmarek

Szlak KU BAŁTYKOWI

Długość wykonanego szlaku wodnego wyniosłaby około 75 kilometrów, a powierzchnia lustra wody byłaby porównywalna z Pojezierzem Augustowskim. Następnie przez rzekę Drawę i Noteć można będzie dopłynąć do Warty i dalej Odrą do Morza Bałtyckiego lub kanałami Hawella do Berlina. Szlak wodny Lubuskie Mazury, w 2008 roku został zaliczony do produktów markowych województwa lubuskiego.

autor Patryk Bagiński/Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich, Gmina Dobiegniew, Gmina Drezdenko, Miasto Gorzów Wlkp.


autor Patryk Bagiński/Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich tel. 792 076 791



Danków

foto Gmina Dobiegniew


autor Piotr Karpiński


Lubuskie Mazury okiem przyrodnika

autor Teresa Filipczak

Dodaj na Facebooku
Pin It